ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Flash Lajme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 315
Registration date : 12/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 12:01 am

Martin Skrtel nga Zenit kalon te Liverpool....


Flash Lajme Trpar170574333528fulllnvb2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://inter.forumsq.net
Guest
VizitorFlash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 4:29 pm

Rafa Benitez pranė largimit

Traineri i Liverpool, Rafael Benitez, ka pranuar se pret qė tė shkarkohet nga detyra si traineri i Liverpoolit nėse skuadra qė ai drejton do tė dėshtojė nė Champioins League. Traineri spanjoll ka bėrė deklaratėn bombė pasi pronarėt e klubit tė Liveropool, amerikanėt George Gillett dhe Tom Hicks, kanė refuzuar tė negociojnė me trainerin pėr njė rinovim tė mudshėm tė kontratės. Nė fakt Benitez ka folur pėr kėtė me njė shok tė ngushtė i cili mė pas ka treguar pėr mediat se spanjollit po i largohet dėshira pėr tė qėndruar nė Anfield Road, pasi e ardhmja e tij po vihet nė diskutim pikėrisht nga pronarėt e klubit. Mardhėniet e tij me bosėt amerikanė nuk po shkojnė mirė pasi tekniku ka kėrkuar qė tė shpėnzohet mė shumė pėr transfertat e futbollistėve. Dhe kjo mund tė kuptohet mjaft mirė me refuzimin e Javier Mascherano pėr tė firmosur pasi futbollisti kėrkon tė punojė me Benitez. Gjithėsesi fati i trainerit 47 vjecar do tė vendoset nga rezultati i ndershjes sė 19 shkurtit nė Champions kundėr Interit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 12:49 am

liverpool 3:0 Sunderland Crauch,El ninjo dhe gerrard
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 1:51 am

voronin zdo te luaj per 6 jave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 1:52 am

arbeloa eshte ftuar per kombtaren e spanjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 1:52 am

liverpool kerkon kun agueron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 11:14 pm

liverpoolli veres po don mij shit :voronin crauch ,risse ,alonso,hypiia... e kumedit qa blen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Flash Lajme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Fc InnTeer.. :: FC Liverpool-
Kėrce tek: