ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Flash Lajme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 315
Registration date : 12/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 12:05 am

Gallas: Topēinjve do t'u mungojė ToureGjatė tė martės, Kolo Toure dhe Emmanuel Eboue, luajtėn lojėn e fundit
pėr Arsenal pėr kėtė fillimvit, derisa kombėtarja e tyre e Bregut tė
Fildishtė tė pėrfundojė ndeshjet qė do t’i zhvillojė nė kuadėr tė Kupės
sė Afrikės.


Dyshja ka ndihmuar liderin e Premierligės qė tė mposhtė West Hamim me
rezultat 2-0, ndėrsa kapiteni William Gallas ka thėnė se ata do t’i
mungojnė ekipit, veēanėrisht lojtari me shumė pėrvojė, Toure. Mungesa e
tyre do tė mund tė zgjatė deri nė gjashtė javė.


“Kolo ėshtė njė lojtar i rėndėsishėm pėr skuadrėn, pasi qė ėshtė shumė
i fuqishėm”, ka thėnė francezi Gallas. “Ai ka cilėsi tė mira dhe
raporti im me tė ka qenė i mirė. Ne kemi lojtarė tė mirė nė skuadėr dhe
mungesa e tij do t’i japė hapėsirė tė luajė dikujt tjetėr”.


Arsenal fitoi ndeshjen e djeshme ndaj West Hamit me dy gola tė hershėm,
atė tė Eduardo Da Silva qė shėnoi qė nė fillim tė ndeshjes (2’) dhe
Adebayor (18’). Kjo fitore e ruajti edhe mė tej Arsenalin nė vendin e
parė me 50 pikė, dy mė shumė se Manchester United qė po ashtu fitoi dje
ndaj Birminghamit me rezultat minimal 1-0, me golin e Tevez (25’).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://inter.forumsq.net
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 1:05 am

arsenalli fitoj me rezlltat 3 me 1 2 adebayori
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 10:50 am

wenger deshiroj ta largoj me huazim theo walcotin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 10:50 am

i interesuar eshte gjiganti anglez liverpool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Flash Lajme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Fc InnTeer.. :: Arsenal London-
Kėrce tek: