ForumPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Flash Lajme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 315
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Flash Lajme   Sat Jan 19, 2008 12:05 am

JUVENTUS TRANSFERON SUEDEZIN OLOF MELBERG27 herė kampioni i Italisė, Juventus, ka arritur marrėveshjen pėr
transferimin e mbrojtėsit tė Aston Villa-s, suedezin Olof Mellberg, i
cili pritet t’ i bashkėngjitet bjankonerėve mė 1 janar tė vitit tė
ardhshėm. Ai do tė kalojė te Juventus si transfer i lirė, por detajet e
transferim ende nuk janė publikuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://inter.forumsq.net
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Wed Jan 30, 2008 1:03 pm

Juventus Ka Transferuar Muhamed Sissokon nga LiverpooLi Per 12 Million Tash Pritet
Ardhja e Ollof Melldbergut Nga Aston Villa Dhe Stendardos nga Lazio Rom
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aagon

aagon

Numri i postimeve : 329
Age : 25
Vendbanimi : Prishtina
Registration date : 21/01/2008

MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Sat Feb 02, 2008 7:23 pm

Juventusi transferon Stendardon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 26
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Sun Feb 03, 2008 1:07 am

trezeguet:sissoko do te jete lojtar i rendsishem per juventusin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 26
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Sun Feb 03, 2008 10:52 am

trezeguet muaji shkurt muaji kryesor per te vendosur a do te kalojm ne champions league
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 26
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Sun Feb 03, 2008 10:52 am

trezeguet:do ta fitoje euro 2008
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aagon

aagon

Numri i postimeve : 329
Age : 25
Vendbanimi : Prishtina
Registration date : 21/01/2008

MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Sun Feb 03, 2008 1:16 pm

Delpiero : Tiago osht nje lojtar i shkelqyer shpresoj qe ta zer nje vend ne skuadren e Juventinve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aagon

aagon

Numri i postimeve : 329
Age : 25
Vendbanimi : Prishtina
Registration date : 21/01/2008

MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Sun Feb 03, 2008 1:18 pm

Juventus - Cagliari e dille ora 15:00
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aagon

aagon

Numri i postimeve : 329
Age : 25
Vendbanimi : Prishtina
Registration date : 21/01/2008

MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Sun Feb 03, 2008 1:18 pm

Juventusi kerkon Casanon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aagon

aagon

Numri i postimeve : 329
Age : 25
Vendbanimi : Prishtina
Registration date : 21/01/2008

MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Sun Feb 03, 2008 7:49 pm

Sissoko ben debutimin e par per zonjen e vjeter nga torino
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 26
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Sun Feb 03, 2008 11:23 pm

qfar debutimi se ka bo boom
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Tue Feb 12, 2008 2:19 pm

Fillon "muaji i provės" pėr bardhezinjtėJuventusi ka harruar problemet e dy sezoneve tė fundit dhe tashmė kėrkon njė rol protagonisti nė Serinė A qė nė edicionin e rikthimit. Projekti pesėvjeēar pėr ta bėrė pėrsėri tė madhe "Zonjėn e Vjetėr" duket se ėshtė harruar dhe drejtuesit kėrkojnė menjėherė rezultate nga trajneri Ranieri dhe skuadra. "Vendi i tretė ėshtė i rėndėsishėm, pasi ne jemi Juventusi. Operacionet nė merkato? Do t‘i vlerėsojmė nė fundin e kampionatit", ishin fjalėt e administratorit Blank nė revistėn "Hurra Juventus". Ai ka bėrė tė qartė se objektivi mbetet pjesėmarrja nė Ligėn e Kampioneve, qė garanton tė ardhura tė mėdha pėr klubin dhe prestigj ndėrkombėtar. "Vendi i tretė nuk shihet si njė dėshtim, por gjithēka do tė varet nga mėnyra se si do ta arrijmė kėtė objektiv", deklaroi ai. Njė gjė e tillė mund tė pėrcaktohet qė nė muajin e ardhshėm, ku bardhezinjtė do tė luajnė kundėr Udinezes, Romės, Rexhinės, Torinos dhe Fiorentinės. Njė fitore nė 5 ndeshjet e fundit ka afruar rrezikshėm tė gjithė ndjekėsit e bardhezinjve, ndaj Ranierit nuk i lejohen mė gabime. Mbi tė rėndon fakti se ka shprehur gjithmonė besim te titulli kampion dhe kualifikimi nė Kupėn e Italisė. Por, nė tė dyja rastet, skuadra ka dėshtuar pasi gjendet -12 pikė nga Interi dhe mė pas u eliminua nga zikaltrit edhe nga Kupa e Italisė. Pėr mė tepėr, Juventusi duhet tė shohė ecurinė e Sisoko dhe tė Tiagos, i pari i kėrkuar me ngulm nga Ranieri, ndėrsa i dyti duhet tė kthehet nė formėn mė tė mirė se mė parė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Flash Lajme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Fc InnTeer.. :: Juventus-
Kėrce tek: