ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Flash Lajme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 315
Registration date : 12/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 12:08 am

JUERGEN KLINSMANN PREJ QERSHORIT TĖ KĖTIJ VITI TRAJNER I RI I BAYERN MUNCHENLegjenda e futbollit gjerman, Juergen Klinsmann, do tė marrė
postin e shefit tė shabit teknik te gjiganti bavarez Bayern Munchen
menjėherė pas pėrfundimit tė kėtij stinori. Kėshtu ka bėrė tė ditur sot
ueb-faqja zyrtare e klubit mė tė famshėm gjerman. Klinsmann drejtoi
kombėtaren e Gjermanisė drejt vendit tė tretė nė Kampionatin e fundit
Botėror, edhe pse pėr herė tė parė nė karrierė vendosi tė drejojė njė
skuadėr. Menjėherė pas pėrfundimit tė kampionatit kishte dhėnė
dorėheqje dhe nuk drejtoi mė askend. Trajneri aktual i Bayern-it,
Ottmar Hitzfeld, ka bėrė tė ditur se do tė tėrhiqet me tė pėrfunduar
stinori 2007-08. Klinsmann 43 vjeē ėshtė i adhuruari i tifozerisė sė
Bayern edhe pėr faktin qė ishte lojtar i skuadrės prej vitit 1995 deri
mė 1997, kur kishte ndihmuar skuadrėn tė fitojė Kupėn e Uefa-s dhe njė
titull tė kampionit tė Bundesligės gjermane. Klinsmann aktualisht jeton
nė Kaliforni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://inter.forumsq.net
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 315
Registration date : 12/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 12:08 am

Borovski, nė verė te BajerniFutbollisti i kombėtares gjermane, Tim Borovski, nė fund tė kėtij
edicioni do tė kalojė nga Verderi nė radhėt e Bajernit tė Munihut.
Klubi nga Bremeni ka bėrė tė ditur se futbollisti 27-vjeēar ka refuzuar
ofertėn pėr zgjatje tė kontratės, e cila i skadon nė verė.
Borovski ka debutuar nė Verder para gjashtė vjetėsh dhe qė nga atėherė
pėr kėtė klub ėshtė paraqitur nė 157 ndeshje nė Bundesligė. Kalimin e
tij nė Bajern, mediat gjermane e ndėrlidhin me Jurgen Klinsmanin, i
cili duke filluar nga vera e ardhshme do tė marrė drejtimin e skuadrės
bavareze.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://inter.forumsq.net
Guest
VizitorFlash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 4:26 pm

Bukvald: “Dua tė jem ndihmės i Klinsmanit”


Munih (Gjermani) - Guido Bukvald pritet tė jetė ndihmėsi i ardhshėm i Jurgen Klinsmanin te rekordmeni gjerman, Bajerni i Minihut. “Unė jam gati”, - tha ish-futbollisti i Kombėtares gjermane, i cili njihet edhe si njė mik i ngushtė i Klinsmanit. “Do tė mė pėlqente tė punoja me Klinsmanin te Bajerni”. 46-vjeēari Bukvald ishte deri nė muajin dhjetor trajneri i Alemania Aahen, skuadėr e Bundesligės 2 nė Gjermani dhe tani ėshtė i papunė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 12:57 am

bajerni fitoj dje 2 me 1 luca toooooooooooooooni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 10:59 am

per bajern shenuan toni dhe ribery
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LeartOs
Moderator
Moderator
LeartOs

Numri i postimeve : 315
Age : 27
Vendbanimi : N'pr
Registration date : 21/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeThu Feb 14, 2008 3:11 am

Ribery eshte lenduar ne nje ndeshje ne ligen germane .Sipas Ze roberto mungesa e tij kunder bremenit ka qen handicap per bayernin dhe ai gjithashtu ka shtuar se ribery po shkon rruges se legjendave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 8:55 pm

totenham dhe milan kan bere gati oferten per veren e 2008 per luca tonin te cilin e deshirojn ne skuadren e tyre. Millani spo ka bollpleq po le ta mer edhe 1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LeartOs
Moderator
Moderator
LeartOs

Numri i postimeve : 315
Age : 27
Vendbanimi : N'pr
Registration date : 21/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeFri Feb 22, 2008 7:35 pm

MIccII shkruajti:
totenham dhe milan kan bere gati oferten per veren e 2008 per luca tonin te cilin e deshirojn ne skuadren e tyre. Millani spo ka bollpleq po le ta mer edhe 1

BASH VALLA VEQ EDHELLUKA TONI PO I MUNGON EDHE ME QU EKIPIN PER QENDER TE PENSIONISTEVE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Flash Lajme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Fc InnTeer.. :: Bayern Mynhen-
Kėrce tek: