ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Bojan Krkic

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ronaldinho^L

Ronaldinho^L

Numri i postimeve : 578
Age : 27
Vendbanimi : me R10 n\'Camp Nou .
Registration date : 12/01/2008

Bojan Krkic Empty
MesazhTitulli: Bojan Krkic   Bojan Krkic Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 1:45 pm

Bojan Krkic BOJAN_KRKIC
Emai: Bojan Krkic Pérez
Vendlinja: Catalonia
Datalidnja : 28-08-1990
Gjatsia: 170 cm
Pesha: 65 kg


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Feb 05, 2008 2:29 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guest
VizitorBojan Krkic Empty
MesazhTitulli: Re: Bojan Krkic   Bojan Krkic Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 2:04 pm

Shum i qarT valla Krkic Razz Teknik Te Fort Edhe Po Jep Golla shpesh !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ronaldinho^L

Ronaldinho^L

Numri i postimeve : 578
Age : 27
Vendbanimi : me R10 n\'Camp Nou .
Registration date : 12/01/2008

Bojan Krkic Empty
MesazhTitulli: Re: Bojan Krkic   Bojan Krkic Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 2:29 pm

Bojan Krkic Perez,(Linyola,Lerida,Espana; 28 gusht 1990) eshte nje futbolist Spanjoll me origjen Serbe,
sulmues i ekipit te pare te Fc Barcelones qe nga 07-08.

Bojan erdhi ne Barca nga Bellpuig.Ne 6 sezona qe ishte ne kategoriat e reja ne Barcelon ai ka shenuar me shume se 800 gola.
Nje kohe ishte i ndjekur edhe nga Ajaxi i Amsterdamit,qe ishte munduar ta mar ne radhet e veta.
Pra keshtu sezon pas sezoni,Bojan ka tregu se do te jete nje lojtar me perspektiv te madhe,duke shenuar shume golla,disa shume te rendesishem.

Ne sezonin 05-06,qe bente pjes ne ekipin e Kadetve A,ai ne 32 ndeshje shenon 26 golla,qe i dha mundesi me dal menjhere ne Junior B.
Duke e par pregresin e tij,ai shume shpejt doli ne Juniort A,qe ne at sezon launte ne ndeshje kunder Espanyolit
te vlefshme per titull,dhe me golin e Boajnit,juniort e Barces u bene kampion.

Me 24 Prill ai debutoi per ekipin e pare te Barcelones kunder AL Ahly,duke shenuar golin e dyt per BlauGranet.

Ne 07-08,perfundimisht doli ne ekipen e pare,duke bartur numrin 27.
Eshte lojtari i tret me i ri i historis se Barces,qe ka debutuar ne ekipin e pare.
Kunder Villarealit ai shenon nje gol dhe behet keshtu lojtari me i ri i Barcelones ne te gjithe historin e saj qe ka shenuar goll me 17 vjet e 51 dit.
Nje muaj me vone me 24 nentor ai shenon golin e tij te pare ne Nou Camp kunder Recreativo Huelvas.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LeartOs
Moderator
Moderator
LeartOs

Numri i postimeve : 315
Age : 27
Vendbanimi : N'pr
Registration date : 21/01/2008

Bojan Krkic Empty
MesazhTitulli: Re: Bojan Krkic   Bojan Krkic Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 2:31 pm

KY DIN BE ME LUJT EDHE O TALENT PO KY SHKA BRE JA KAJSHA NAnen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ronaldinho^L

Ronaldinho^L

Numri i postimeve : 578
Age : 27
Vendbanimi : me R10 n\'Camp Nou .
Registration date : 12/01/2008

Bojan Krkic Empty
MesazhTitulli: Re: Bojan Krkic   Bojan Krkic Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 2:32 pm

Leart(Stronger) shkruajti:
KY DIN BE ME LUJT EDHE O TALENT PO KY SHKA BRE JA KAJSHA NAnen

veq ka lind n serbi se kshtu ka jetu edhe jeton n Spanj . Ky per mu esht Katalunas edhe + esht Brum i joni Razz .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Bojan Krkic Empty
MesazhTitulli: Re: Bojan Krkic   Bojan Krkic Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 4:22 pm

bru brum qitash e kishin mar ne skuadren e spanjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Bojan Krkic Empty
MesazhTitulli: Re: Bojan Krkic   Bojan Krkic Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bojan Krkic
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Fc InnTeer.. :: FC Barcelona-
Kėrce tek: