ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Flash Lajme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 315
Registration date : 12/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 11:55 pm

Toti, 200 gola dhe rekord pėr Romėn

Nė ndeshjen e kthimit tė Kupės sė Italisė kundėr Torinos, tė fituar 4-0
nga Roma, Franēesko Toti realizoi dy gola dhe arriti kuotėn e 200
rrjetave me fanellėn verdhekuqe. "Kur duhej tė realizoja penalltinė nuk
isha edhe aq i sigurt, por mė pas u binda, shpjegoi kapiteni i skuadrės
romane. Fakti qė arrita tė shėnoja golin tim tė 200 me kėtė fanellė dhe
qė u kualifikuam ėshtė njė ėndėrr e dyfishtė. Objektivi i radhės ėshtė
tė thyej rekordin e ndeshjeve tė Losit (386), e mė duhen vetėm 4
ndeshje".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://inter.forumsq.net
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 12:46 am

veq 1 humbje hallall i koft veq pej interit nfush tvet 4 me 1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 12:47 am

apet nven te 2 me 5 pik larg pej interit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 10:55 am

sot roma do ta kete nje loje te veshtir kunder sienes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Flash Lajme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Fc InnTeer.. :: As Roma-
Kėrce tek: