ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Flash Lajme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 315
Registration date : 12/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 11:57 pm

Laporta: Ronaldinho nuk do tė shitetNe konferencėn pėr shtyp nė prezantimin e portierit tė ri, José Manuel
Pinto, Laporta thotė se "ėshtė vendim unanim qė tė mos shitet
Ronaldinho"."Ronaldinho ėshtė nė planet tona. Ai ėshtė lojtar i rėndėsishėm pėr ekipin dhe ne nuk kemi asnjė qėllim qė ta shesim".Laporta gjithashtu kėrkon "respekt" pėr Ronaldinhon, thotė se 27
cjeēari ėshtė "duke u pėrpjekur qė tė shėrohet nga lėndimi pėr tė
ardhur nė formėn e tij mė tė mirė"


Frank Rijkaard poashtu pėrkrah deklaratėn e Laportės dhe konfirmon se Ronaldinho ende ėshtė pjese e ekipit tė parė."Ai ėshtė duke punuar shumė mirė, shumė fort, shpesh dy seanca
ditore... qė ėshtė shumė mirė fizikisht, ai do tė rikthehet nė skuadėr".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://inter.forumsq.net
Ronaldinho^L

Ronaldinho^L

Numri i postimeve : 578
Age : 27
Vendbanimi : me R10 n\'Camp Nou .
Registration date : 12/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 1:26 pm

Rijkaard : Rendesi ka kualifikimi .

Per ndeshjen kunder Celticut tekniku Frank Rijkaard ka thene se nuk ka lidhje rezultati por kualifikimi .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guest
VizitorFlash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 4:28 pm

Dos Santos nė shėnjestrėn angleze

Ylli i ri Barcelonės, meksikani 18-vjeēar Xhovani dos Santos ėshtė nė vėmendjen e shumė klubeve angleze. Lajmi jepet nga gazeta sportive prestigjioze iberike “As”. Dos Santos, njė nga surprizat e formacionit tė Frenk Rajkard ka kontratė me klubin katalanas, deri mė 30 qershor 2008. Gazeta “As” shkruan se djaloshi i artė kėrkohet nga klube tė rėndėsishme britanike. Barcelona ende nuk i ka propozuar ripėrtėritjen e kontratės Dos Santosit dhe e ardhmja e tij mund tė jetė larg “Kamp Nout”. Sipas agjentit tė lojtarit, Pini Zahavi, pėr tė janė bėrė shumė propozime nga gjigandėt ishullorė si Manēester Junaitid, Arsenal, Ēelsi dhe Totenhem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 315
Registration date : 12/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 7:58 pm

Giuly : Barca deshiron qe ne te eleminojme Realin." Une kam marre presione nga shoket e mi ne Barcelone qe ne te
eleminojme Realin e Madridit ne Champions Leauge . Ne do te mundohemi
me te gjitha forcat tona ".Per 4 fantastiket ?" Barca eshte nje klub i mire , me lojtare te shkelqyer , por ne nuk jemi duke e ditur pse ata nuk luajne te gjithe se bashku "Si po kaloni ne Itali ?" Jam i kenaqur qe luaj ne Itali . E gjeta veten "Luani perkrahe Totti-t !!" Ai eshte njeri prej lojtarve me te kompletuar ne bote . Jane
gjashte apo shtate si ai . Per mendimin tim ai eshte ne peseshen me te
mire te europes.Eshte e mundur te krahasohet perfekt me Ronaldinhon ,
Henryn apo Messin " , perfundoi ai.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://inter.forumsq.net
Guest
VizitorFlash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 12:09 am

Ishalla E Mun Roma Realin Se se du hiq Realin geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 315
Registration date : 12/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Jan 27, 2008 4:00 pm

Mesi: “Spektaklin e kemi nė gjak”

Talenti argjentinas i Barcelonės, Lionel Mesi, ka deklaruar se ėshtė e
pamundur qė katalanasit tė luajnė njė futboll tė shėmtuar. Gjithsesi,
ai ka pranuar qė ekipi ka ende nevojė pėr t’u pėrmirėsuar. “Ne tė
gjithė po mundohemi tė japim mė tė mirėn tonė nė fushėn e lojės.
Shpeshherė ėshtė menduar qė mė mirė tė luajmė lojė tė shėmtuar dhe tė
paktėn tė fitojmė. Ėshtė e vėrtetė qė ajo qė ka mė tepėr rėndėsi, ėshtė
tė marrėsh maksimumin nė njė ndeshje. Gjithsesi, Barcelona e ka nė gjak
spektaklin dhe e ka tė pamundur tė luajė shėmtuar. Ne do tė vazhdojmė
tė punojmė shumė, pasi kemi nevojė tė pėrmirėsuar”, ka thėnė ylli i
skuadrės spanjolle, Mesi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://inter.forumsq.net
Ronaldinho^L

Ronaldinho^L

Numri i postimeve : 578
Age : 27
Vendbanimi : me R10 n\'Camp Nou .
Registration date : 12/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Jan 27, 2008 4:39 pm

Ronaldinho rikthehet ne javen e ardhshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 12:58 am

bojan kirkic ka hi nskuadren e spanjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 1:54 am

puyol zdo te luaj per 1 muaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 10:48 pm

po barazon me osasunen ne ven tvet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aagon

aagon

Numri i postimeve : 329
Age : 26
Vendbanimi : Prishtina
Registration date : 21/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 11:07 pm

hahahaah mos fol palidhje o mic . se fitoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 11:07 pm

1 me 0 fitoj barca ollej ju afru reallit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aagon

aagon

Numri i postimeve : 329
Age : 26
Vendbanimi : Prishtina
Registration date : 21/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 11:07 pm

Dos Santos Legend e Barces
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aagon

aagon

Numri i postimeve : 329
Age : 26
Vendbanimi : Prishtina
Registration date : 21/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 11:08 pm

Xavi e dhe goll Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 11:08 pm

edhe agoon sfola per fund te lojes fola per gjendje momentale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 11:08 pm

1 me 0 fitoj xaviiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 315
Registration date : 12/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 11:10 pm

reikard bash budallic messin e heki edhe henrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://inter.forumsq.net
aagon

aagon

Numri i postimeve : 329
Age : 26
Vendbanimi : Prishtina
Registration date : 21/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 11:11 pm

meransi fitoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aagon

aagon

Numri i postimeve : 329
Age : 26
Vendbanimi : Prishtina
Registration date : 21/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 11:12 pm

MIccII shkruajti:
edhe agoon sfola per fund te lojes fola per gjendje momentale
e di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 11:16 pm

o agon a u lodhe tu shkru mesazhe

Mos dil prej temes

@ R10.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 315
Registration date : 12/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 1:20 am

Xavi mbanė Barēėn nė garė pėr titull

Flash Lajme Foto_267797_CAS


Xavi mbanė Barēėn nė luftė pėr titull, pas hapit fals tė Real Madridit, dhe tani deferenca e pikėve ėshtė zvogėluar nė 6, dhe i jep shpresėn ekipit katalonas qė tė luftoj deri nė fund pėr titull.

Xavi dhe Ronaldinho startaun nga panikna, dhe nė mungesė sė Puyolit, shiritin e kapitenit e barti portieri V.Valdes.
Njė terren shumė i papėrshtatshėm nė Cam Nou, vėshtirson shumė punėt e Barēės nė rrugėn e saj drejt fitores dhe afrimit ndaj liderit tė tabelės Real Madrid. Barēa e filloj mirė takimin, dhe krijoj mjaft raste shėnimi, por fati nuk ishte nė anėn e tyre. Pjesa e parė ishte e dominuar nga katalonasit, dhe njė mori rastesh nga Messi, Henry, Deco, Bojan etj, qė nuk u konkretizuan.
Pjesa e dytė kishte tempo mė tė ngadaltė, dhe shiu i madh i shtonte problemet pėr trajnerin Rijkaard, pasi qė gjithherė e ma shumė vėshtirsohej rruga drejt golit, aq tė pritur.
Nė minutėn e 63tė inkuadrohet nė lojė Giovani dos Santos nė vend tė Henryt, i cili dukej i lodhur. Mė pas inkuadrohet edhe Ronaldinho nė vend tė Messit, dhe zavendėsimi i tretė ishte ai i Xavit, i cili hynė nė vend tė Decos, ku nė minutėn e 87-tė realizon golin e fitorės, golin e afrimit me kreun, golin e shpresės pėr titull.


1. Barcelona: Valdés; Zambrotta, Thuram, Milito, Abidal; Iniesta, Mįrquez, Déco (Xavi, min.86); Henry (Giovani, min.63), Bojan, Messi (Ronaldinho, min.68).

0. Osasuna: Ricardo; Azpilicueta, Cruchaga, Miguel Flańo (Astudillo, min.46), Monreal; Puńal (Pandiani, min.90), Javi Garcķa; Juanfran, Plasil, Vela (Font, min.84); Kike Sola.

Gola: 1-0, min.87: Xavi.

Arbitėr: Turienzo Įlvarez. Kartona tė verdhė pėr Juanfran (min.24), Plasil (min.32), Ricardo (min.76).

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://inter.forumsq.net
Ronaldinho^L

Ronaldinho^L

Numri i postimeve : 578
Age : 27
Vendbanimi : me R10 n\'Camp Nou .
Registration date : 12/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 12:25 pm

kejt budallic Rijkaardi me 6 mbrojtsa ka lujt lol! lol! ..

Qfar ekipi ka me 6 mbrojtsa ahahhahaha..


Shyqyr Zotit fitoj e ju afru realit 6 pik..

Hajde real edhe niher hupp.. Very Happy


Barcelona #1.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guest
VizitorFlash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 1:15 pm

Shum te Fort Valla 1-0 Po reaLit Ju Afruun !!


Dje e Dha Gollin Shum te Fort Xavi Hernadezz


Qashtu Osht Valla Ronaldinho Me ka 6 mbrojtsa S'luhet ama Marquez Po Lun ne Mesfushor [ Defenziv]


Sulmust I ka ma te miret ne BoT Henry , Ronaldinho . Etoo [ Africa Cup ] Messi Giovani Krkic
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 5:23 pm

henry per mu osht ma i forti pej sulmusve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aagon

aagon

Numri i postimeve : 329
Age : 26
Vendbanimi : Prishtina
Registration date : 21/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 5:36 pm

MIccII shkruajti:
henry per mu osht ma i forti pej sulmusve


- edhe eto'o valla mic
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 5:37 pm

per veti po thom qi henry
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aagon

aagon

Numri i postimeve : 329
Age : 26
Vendbanimi : Prishtina
Registration date : 21/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 5:38 pm

MIccII shkruajti:
per veti po thom qi henry
- Op op pe di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 5:43 pm

lojen e ardhshme shum tfshtir e ka me sevillen jasht ishalla fiton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guest
VizitorFlash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 2:16 pm

Benzema: ėndėrroj tė luaj te Barēa


Flash Lajme Earchivophoto1011200709md9
Sulmuesi i Lionit, Karim Benzema, ka bėrė tė qartė dėshirėn e tij pėr tė kaluar nė radhėt e Barcelonės nė tė ardhmen. Ndonėse ai kėrkohet nga klubet mė nė zė tė Evropės si Interi, Milani, Manēester Junajtid dhe Real Madrid, duket se preferon mė mirė tė presė derisa tė veshė fanellėn e katalanasve. "Do tė dėshiroja tė luaja te Barcelona, kujt nuk do t‘i pėlqente njė gjė e tillė", u shpreh Benzema. Por presidenti i Lionit, Zhan Mishel Aulas, ka bėrė tė ditur se as Benzema dhe as Ben Arfa nuk do tė largohen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 315
Registration date : 12/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 2:47 pm

Kodi:
Benzema: ėndėrroj tė luaj te Barēa

Po normal qe ka qef n Barc..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://inter.forumsq.net
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 315
Registration date : 12/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 4:23 pm

Messi i ka bere ftese Kaka-s qe t'vij te Barca

Kaka ne nje interviste per Gazzetta dello Sport ka theksuar se do te donte qe te luaj ne nje klub me Messin.

ndersa Messi eshte pergjigjur:

“Kaką eshte kampion i madh, dhe eshte mire te degjosh se ai deshiron te luaj me mua".

“Eshte e qarte - ai duhet te vije ne Barcelone.”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://inter.forumsq.net
LeartOs
Moderator
Moderator
LeartOs

Numri i postimeve : 315
Age : 27
Vendbanimi : N'pr
Registration date : 21/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 6:23 pm

Eto Kthehet I lenduar nga kupa e afrikes pritet qe per barqen te luaj ne Ndeshjen me celtic ne champions leauge
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 315
Registration date : 12/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 1:11 am

Barca e ka ble nji 14 vjeqar t Argentines Mauro Icardi.

Shum ishte i fort valla po.Per golla ishte maqin.

Qet lojtar e kan lip edhe R.Madrid,Liverpool,Arsenal etj etj.

qe edhe foton

Flash Lajme Foto269795casdd2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://inter.forumsq.net
Erdinho

Erdinho

Numri i postimeve : 16
Age : 29
Registration date : 20/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 8:02 pm

Flash Lajme Icon_quote
Barcelona skuadra me mediatike ne bote

Nepermjet nje studimi, Universiteti i Navarras ne Spanje ka dal ne perfundim se skuadra e Barcelones eshe skuadra me mediatike fale magjive te Bojan Kerkiē, Messi-t, dhe Henry. Skuadra katalanase ka zbritur na froni MAN UTD, ndersa ne vend te tret renditet Milan.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Erdinho

Erdinho

Numri i postimeve : 16
Age : 29
Registration date : 20/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 8:03 pm

Barēa, 100 fitore nė Champions!

Barcelona regjistroi fitoren e saj tė 100?tė nė historinė e kompeticionit mė tė rėndėsishėm europia, pasi mundi 3?2 Selltikun nė ndeshjen e zhvilluar nė “Celtic Park”. Fitorja e parė e Barēės erdhi nė “Camp Nou”, nė raundin kualifikues tė sezonit 1959?60, kur katalanasit mposhtėn 6?2 CSKA?nė e Sofies. Interesant fakti qė Selltik nuk humbte nė shtėpi nė Champions qė prej 15 shtatorit 2004, kur ishte pėrsėri Barcelona ajo qė i mundi 3?1 nė njė ndeshje grupi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Erdinho

Erdinho

Numri i postimeve : 16
Age : 29
Registration date : 20/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 8:04 pm

Neeskens: "Jemi te kenaqur me Ronaldinhon"


Johan Neeskens i cili e udheheqi barcelonen ne Celtic per arsyje te pezullimit te Rajkardit me dy loj.
Ai tha se vlersoj shum fitoren ne nje teren shum te veshtir si eshte ky i Celtic, vlersoj gjithqashtu edhe
rikuperimin dhe lojen shum te mir te Ronaldinhos, gjithashtu ka then se lojtaren jan munduar shum
edhe kan krijuar shum raste per gol.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Erdinho

Erdinho

Numri i postimeve : 16
Age : 29
Registration date : 20/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 8:04 pm

Barcelona planifikon 10 milion funte pėr Xabi Alonson

Barcelona do tė bėjė ofertė pėr mesfushorin e Liverpoolit Xabi Alonso nė verė.

Daily Star Sunday thotė se Xabi ėshtė i pakėnaqur nė Anfield dhe me 10 milion funta (rreth 13.3 milion euro) tė ofruara do tė mund tė kalonte nė Barēė gjatė verės.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 8:22 pm

Erdinho shkruajti:
Barcelona planifikon 10 milion funte pėr Xabi Alonson

Barcelona do tė bėjė ofertė pėr mesfushorin e Liverpoolit Xabi Alonso nė verė.

Daily Star Sunday thotė se Xabi ėshtė i pakėnaqur nė Anfield dhe me 10 milion funta (rreth 13.3 milion euro) tė ofruara do tė mund tė kalonte nė Barēė gjatė verės.

_________________

ky futbollist nuk do te shkonte ne barcelon po qe se do te kishte vend ne 11 e pare te liverpoollit por pasi qe nuk ka vend ne 11 e pare te liverpoollit e kerkon nje ekip te nivelit me te ulet se barcelona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Erdinho

Erdinho

Numri i postimeve : 16
Age : 29
Registration date : 20/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeFri Feb 22, 2008 2:19 pm

mir eki..ma mir ne liverpool me nejt...se per Bank rezerv nuk osht une kisha preferu qeshtu


Iniesta-------Deco(Toure)----------Alonso(Xavi)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LeartOs
Moderator
Moderator
LeartOs

Numri i postimeve : 315
Age : 27
Vendbanimi : N'pr
Registration date : 21/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeFri Feb 22, 2008 7:10 pm

Mire ish kan qe liverpool te ofoje xavi alonson dhe nje shum parash per te marre decon e barqes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Flash Lajme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Fc InnTeer.. :: FC Barcelona-
Kėrce tek: