ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Flash Lajme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 315
Registration date : 12/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 11:59 pm

Gattuso deri nė

fund me Milanon
Mesfushori i Milanos,
Gennaro Gattuso ka konfirmuar

dėshirėn tė pėrfundojė
sezonin nė San Siro.

"Nuk kam edhe shumė
deri nė fund tė karrierės,

ndoshta edhe tri apo katėr
vite. Por insistoj se dua tė

pensionohem me fanellėn e Milanos," deklaroi

Gattuso pėr tė cilin qarkulluan spekulime se

mund tė kthehet te ish klubi i tij, Rangers.

Reprezentuesi italian lavdėroi pėrforcimin e ri

tė Milanos, Alexandre Pato, i cili shkėlqeu nė

fundjavė gjatė debutimit me Rossonerėt. "Ju

kam thėnė edhe mė parė se Pato ėshtė i fortė",

deklaroi ai.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://inter.forumsq.net
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 315
Registration date : 12/01/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 3:10 am

Pato kėrkon gol edhe ndaj UdinezesFlash Lajme 20080118140956PatogolNapolitTalenti
mė ri i nė skuadrėn e Milanit, Alekshandre Pato ka shprehur dėshirėn e
tij pėr tė shėnuar edhe nė ndeshjen e sė dielės kundėr Udinezes.
18-vjeēari pasi mahniti tė gjithė adhuruesit e futbollit nė ndeshjen e
kampionatit kundėr Napolit do tė kėrkojė ta bėjė njė gjė tė tillė edhe
kundėr skuadrės friulane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://inter.forumsq.net
Guest
VizitorFlash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeThu Jan 31, 2008 1:23 pm

Ronaldo: Dua qė Ronaldinjo tė luajė te Milani


Flash Lajme Ronaldo3
Ronaldo ka deklaruar se do t‘i pėlqente shumė qė tė shihte patriotin e tij, Ronaldinjo, qė tė luante pėr Milanin, edhe pse ka pranuar se kjo transfertė nuk do tė jetė aspak e lehtė. Sezoni aktual i fantazistit tė Barcelonės ka qenė zhgėnjyes dhe spekulimet rreth largimit tė tij nga "Kamp Nou" vazhdojnė prej shumė javėsh. Megjithatė, nė futbollin botėror ka shumė pak klube tė cilat janė nė gjendje qė tė afrojnė 27-vjeēarin dhe nė kėtė listė janė Milani, Interi e Ēelsi. "Nėse Ronaldinjo mund tė vijė te Milani? Do tė ishte e mrekullueshme", deklaroi Ronaldo. "Jam i vetėdijshėm se nuk do tė jetė aspak e thjeshtė". Megjithatė, edhe nėse nė fund tė kėtij sezoni Ronaldinjo do tė kalojė te Milani, qėndrimi i Ronaldos nė skuadrėn e Anēelotit nuk ėshtė i sigurt, pasi kontrata aktuale me kuqezinjtė skadon nė qershor dhe nuk dihet nėse klubi do t‘ia rinovojė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 1:03 am

gatuzo spaska me lujt me arsenallin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 10:46 am

Pato nuk do te luaj nga minuta e pare kunder fiorentines
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MIccII
Moderator
Moderator
MIccII

Numri i postimeve : 467
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 10:47 am

ronaldo ende po vuan nga nje lendim qe nuk mund te lua ende
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Flash Lajme Empty
MesazhTitulli: Re: Flash Lajme   Flash Lajme Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Flash Lajme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Fc InnTeer.. :: AC Mailand-
Kėrce tek: